Bütün etkinlik ve hizmet üretme kaynaklarımızın temelinde insan olduğu bilinciyle hareket eden şirketimiz, insan kaynakları yönetimi konusunda da sektöründe fark yaratan uygulamaları ile sürekli adından söz ettirmektedir. İnsanı en büyük değer olarak kabul eden şirket felsefemiz; çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlamayı da kendine en büyük hedef olarak seçmiştir. İnsan kaynakları politikamız iki ana temele dayanır.

• Seçim Süreci: Personel seçimlerimizde işe en uygun personelin şirket kültürümüzü özümseyecek, işinde uzman ve deneyimli olması temel tercihimizdir.
• Düşük Personel Sirkülasyonu: Eğitim sürecinden geçmiş personelimizin çalışma koşullarını, kendini gerçekleştirme olanaklarını ve huzurlu bir ortamda iş üretmesini sağlamayı bir zorunluluk ve sorumluluk olarak algılıyoruz.

Bu yaklaşımımız insan kaynaklarımızın sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Uzman eğitmenlerimizden periyodik eğitimler alan personelimize sürekli etkin insan kaynakları yöntemleri uygulanmaktadır.

Personel Eksikliğinizi Biz Tamamlayalım
Yönetim hizmetleri için ihtiyacınız olan personeli biz karşılayalım. Personelin kısa dönemli kullanımı veya kısa ve orta vadeli projeleriniz için ihtiyacınız olan kalifiye personel hizmetimizle maliyetlerinizde büyük avantajlar sağlamaktasınız. İş akdi bizde olan personelimize, sadece birim fiyat üzerinden bize ödeme yapmaktasınız. Bu yöntem sayesinde, personel eksikliğinizde yedek personel temini, personel seçiminde zaman tasarrufu, bordrolama işlerinde tasarruf, iş fesihlerinde kurumsal imajınızın zarar görmemesi gibi bir çok avantajı bir arada yaşayacaksınız. Bu tür ihtiyaçlarınızda lütfen insan kaynakları müdürümüzle görüşünüz.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. Kentsel Tesis Yönetim Derneği Üyesidir. ©2010
• Pazarlama İletişimi: asia minör marketing comminications