Yüksel Yönetim Hijyen Servis Organizasyon Otomotiv Güvenlik Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. hızla gelişen ve değişen ülkemizde, entegre tesis yönetimi hizmetleri vermek için kurulmuştur. Endüstriyel tesislerden, toplu konutlara kadar insan yoğunluğunun fazla olduğu tüm binalarda ihtiyaç duyulan; temizlik, güvenlik, teknik, peyzaj sorunlarına etkin çözümler üretiyoruz. Teknolojik olarak geldiğimiz noktada tesislerimiz de karmaşık yapılara dönüşmüştür. Şirketlerin kendi ana iş kolundan ayrı olarak yönetim hizmetlerine yönelmesi, işletmelerin maliyet/performanslarını düşüren ana etkenlerden bir tanesidir. Bizim Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak amacımız; işletmelerin fiziki yönetimini üstlenerek müşterilerimizin ana iş kollarına odaklanmalarını sağlamaktır. Bu vizyon bizi kısa zamanda etkin çözümler üreten, müşterilerine maksimum fayda sağlayan bir markaya dönüştürdü. Bu gelişimin odağında Yüksel Kültürü yatmaktadır.

Şirket kültürümüzün odağında insan vardır. Üst düzey yöneticilerimizden, sahadaki çalışanlarımıza kadar tüm personelimiz bu paradigmayla hareket etmektedir. Biliyoruz ki hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlardaki çalışanların huzur ve mutluluğundan biz sorumluyuz. Bu açıdan tüm personelimizin kişisel ve teknik gelişimine önem vermekteyiz. Çalışanlarımız, periyodik eğitimlerin verildiği Sürekli Eğitim Merkezimizde uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimden sonra sahada görev almaktalar.

Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak, size sunduğumuz stratejik ortaklık ve işbirlikçi yaklaşımımız sonucunda tesislerinize uyum sağlayacak esnek hizmet anlayışımızla her zaman yanınızda olmaktan gurur duyacağız. Çalışanlarımızın şirket kültürünüze uyum yeteneklerini ve markanıza katacağı değeri biliyoruz. Entegre tesis yönetimi içinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size özel yaklaşımla, tek bir hizmet sağlayıcıdan almanın avantajını yaşamak istiyorsanız; sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
  Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. Kentsel Tesis Yönetim Derneği Üyesidir. ©2010
• Pazarlama İletişimi: asia minör marketing comminications