EN | TR
FARKIMIZ
Kurumsal > FARKIMIZ

FARKIMIZ

İnisiyatif sahibi çözüm odaklı liderler,

“Problemin çözümü problemin içindedir” mottosundan hareketle eğitimli, kurumsal kimliğimizi benimsemiş, inisiyatif kullanan liderlerimizle problemi kaynağında çözüyoruz.

Türkiye ve zorlu coğrafyaları kapsayan hizmet ağı,

Ülkemizde ve bulunduğumuz her coğrafyada aynı kalitede hizmet sunmanın kıvancını yaşıyoruz. Edirne’ye, Kars’a  Türki cumhuriyetlerden Afrika’ya dünyanın her noktasında 7/24 hizmetinizdeyiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği birinci önceliğimiz,

Hayata değer katmak ve korumak için varız. Çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimiz. Eğitimlerimizi sürekli hale getirerek olası kazalardan uzak duruyor, koruyucu ekipmanlarımızı kullanmayı zorunluluk haline getiriyoruz.

Güçlü hukuksal ve kurumsal altyapı,

Hepimiz için adalet. Yasal mevzuatı tam ve doğru uygulayan hukuk ve İK departmanımız ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sorun yaşamaması için gayret sarf ediyoruz.

Esnek çalışma saatleri,

Sizin dinlenme zamanınız, bizim çalışma zamanımız… AVM kapandıktan sonra; siz ofisinize gelmeden önce, sizi ve müşterilerinizi rahatsız etmeden hayalet ekiplerimiz sahada.

Farklı sektörlerden edinilmiş 12 yıllık tecrübe,

Fabrikadan şantiyeye, maden ocaklarından AVM’ye, plazadan petrol kuyularına, banka şubelerinden marinalara geniş bir alanda edindiğimiz tecrübeyi, kurumsallaştırdık.

Dinamik ve deneyimli kadro,

Değişimin ve gelişimin ilk noktası olan öğrenmeyi kendimize şiar edindik. Geldiğimiz noktayı hiçbir zaman yeterli görmedik. Genç ve genç kalabilen ekibimizle dinamizmimizi koruyoruz.