EN | TR
PEST KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ
> PEST KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ

PEST KONTROL VE İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Çevre ve ekosistem birinci önceliğimizdir.

Sanitasyon, hastalıkların önlenmesi ve sağlığın korunması anlamına gelmesi nedeniyle pest kontrol (haşere kontrol) ve dezenfeksiyon hizmetlerinin temel kavramıdır. Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak üstlendiğimiz tüm projelerde bu bilimsel veriler ışığında hareket ederiz. Temizlik, çöp yönetimi, havalandırma, tecrit, uygun depolama, bahçe ve çevre düzeni ve dış mekanların ışık düzeni sanitasyon ilkelerine uygun olarak yeniden düzenleriz.

Pest Kontrol hizmetlerimiz veteriner hekimlerimiz ve uzman ekipler tarafından gerekli önlemler alınarak; kimyasal ilaçlama,  tuzak istasyonları ve modern teknikler ile haşere ve kemirgenleri yaşam alanlarınızdan uzak tutmaktayız. Kullandığımız tüm kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, insan sağlığını tehdit etmeyen pestisitlerle ilaçlama yapmaktayız.

Ayrıca her türlü üretim faaliyetinde bulunan ticari işletmelerin tabi oldukları Entegre Zararlı Yönetimi ( IPM ) kapsamında ihtiyaç duydukları pest kontrol hizmetlerini için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sizde Ulusal ve uluslararası denetimlerinizde pest kontrol konusunda uygunluk alabilmeniz için bizime iletişime geçebilirsiniz.

Neden Yüksel Yönetim Pest Kontrol?

• Ürünlerde kalıntı
İşlemlerden sonra kimyasal kalıntı bırakmaz
• Zararlılara kesin çözüm
Uygulama sonra % 100 etkili etkili sonuç
• Toksik kimyasallar kullanmayız
Çevre için güvenlidir.
• Esnek çözümler, kesin sonuçlar
Sabit ve mobil hizmet ağı
• İnsan ve işçi sağlığı
Uyguladığımız kimyasallar toksit ve zararlı gaz içermez.