EN | TR
Genel Müdürün Mesajı
Kurumsal > Genel Müdürün Mesajı

Genel Müdürün Mesajı

Saygıdeğer müşterilerimiz,
Sevgili iş arkadaşlarım;

Biz yönetimden sınırlı kaynakların ihtiyaçlar doğrultusunda rasyonel olarak kullanılmasını anlıyoruz. Bu Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş.'nin temel felsefesidir. Bu bağlamda yönetim hizmetlerini; Uluslararası Tesis Yönetimi Birliği (IFMA-International Facility Management Association) Tesis Yönetimi'ni, "İş yönetiminin, mimarlığın, davranış ve mühendislik bilimlerinin ilkelerini içeren; fiziksel çalışma alanları ile buralarda çalışan insanların ve kurulu olan organizasyonların işbirliği ve koordinasyonunu sağlayan yönetim biçimidir." şeklinde tanımlamaktadır.  Bu tanımın odağında insan vardır. Modernizmle birlikte karmaşıklaşan kent yaşamı beraberinde birçok sorunu getirmiştir. Bu sorunların çözümü doğal olarak profesyonel ve insanı temel alan organizasyonlardır. Biz Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak bunu sağlamaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz dostlarımızla kurduğumuz empati ve sunduğumuz çözümler bizi bu alanda farklı kılmaktadır. Çünkü biz şuna inanıyoruz; her sorun kendi içinde değerli ve önemlidir. Çalışanlarımızın hizmet içi eğitimlerinde de bu yaklaşımı öğretmeye tüm gücümüzle gayret ediyoruz. Biz en büyük gücümüzü uzman ve deneyimli personelimizden alıyoruz. Sahadaki profesyonel iş üretme hız ve kalitemiz bizi sektörümüzde farklı bir noktaya taşımaktadır. Gelecekte aramızı katılacak iş ortaklarımıza bu iş anlayışımızı sunmak bize büyük mutluluk verecektir.

Şirket içi yönetim anlayışımızın temelinde Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi'nin parametreleri yatmaktadır. Sürekli iyileştirme yaklaşımımızla çalışanlarımız iş üretme yeteneği ve motivasyonu sürekli artmaktadır. Bunun yanında İş ve İşçi Güvenliği' (OHSAS 18001) ile iş güvenliğine, Çevre Yönetim Sistemi' (ISO 14001:2004) ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda çevreye önem vermekteyiz.

Üst düzey yönetim kadroları olarak, iş merkezleri ve tesislerde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimleri size aktarmaktan mutluluk duyarız. Bu vesile ile sizleri de müşterimiz olarak aramızda görmek isteriz.

Saygılarımla,
Mustafa ATUN
Genel Müdür