EN | TR
Kurumsal
Kurumsal > Kurumsal

Kurumsal

Mutlu Çalışan-Mutlu Müşteri ilkesi ile profesyonel alanınıza daha fazla zaman ayırabilmenizi kolaylaştırmak için buradayız.

Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş., sektörünün öncü kuruluşu olan Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin kurumsal partneri olarak 2009 yılında milli sermaye ile kurulmuş entegre yönetim şirketidir. Yüksel Özel Güvenlik kHizmetleri A.Ş.’nin ulusal ve uluslararası alanda kazandığı iş yönetim kültürü üstüne konumlanan şirketimiz her geçen gün pazar derinliğini artırmaktadır. Hızla değişen ve gelişen entegre tesis hizmetleri için kurulan Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. bugün geldiği nokta ile kurumsal çözümlerin de odağı olmuştur.

Uzman ve deneyimli kadrolarıyla sektöründe bir sistem entegratörü olarak konumlanan Yüksel Yönetim; gün geçtikçe karmaşıklaşan ve farklı uzmanlık alanlarının bir bütünü olan entegre yönetim sektörünün önde gelen şirketlerinden birisidir.

Kurulduğu günden bu yana çok uluslu petrol, gaz, maden ve inşaat şirketleri ile sivil toplum kuruluşlarına anahtar teslim hizmet sunmuştur. Bu coğrafyalarda elde ettiğimiz bilgi ve operasyonel yetkinliğimiz büyümemizin temelini oluşturmaktadır. İnsanı temel alan bu yönetim felsefemiz; Üst düzey yöneticilerimizden, sahadaki çalışanlarımıza kadar tüm personelimiz bu paradigmayla hareket etmektedir. Biliyoruz ki hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlardaki çalışanların huzur ve mutluluğundan biz sorumluyuz. Bu açıdan tüm personelimizin kişisel ve teknik gelişimine önem vermekteyiz. Çalışanlarımız, periyodik eğitimlerin verildiği Sürekli Eğitim Merkezimizde uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimden sonra sahada görev almaktalar.

Büyüme sürecimizde portföyümüze; banka şubeleri için ikram ve temizlik personeli temini, şube ve ATM temizlik işleri gibi yeni hizmet alanlarını ekleyerek; hizmet ağımızı sürekli genişletiyoruz. Kritik tesislerden, Fabrikalara, AVM’lerden, Marinalara kadar geniş bir yelpazede tüm hizmet kalemlerimizle; üstlendiğimiz projelere Yüksel Yönetim farkı katarak sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Başarımızın nedenlerinden bir tanesi de müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan uzaklaşmadan “birim amiri-bölge sorumlusu vb.” ünvanlar yerine; tüm kademelerimizde inisiyatif ve sorumluluk sahibi Takım Liderleri ile saha operasyonlarını yönetmemiz yatmaktadır.

Bizim Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak amacımız; işletmelerin fiziki yönetimini üstlenerek müşterilerimizin ana iş kollarına odaklanmalarını sağlamaktır. Bu vizyon bizi kısa zamanda etkin çözümler üreten, müşterilerine maksimum fayda sağlayan bir markaya dönüştürdü. Bu gelişimin odağında kurum kültürümüz yatmaktadır.

Yüksel Yönetim Hizmetleri A.Ş. olarak, size sunduğumuz stratejik ortaklık ve işbirlikçi yaklaşımımız sonucunda tesislerinize uyum sağlayacak esnek hizmet anlayışımızla her zaman yanınızda olmaktan gurur duyacağız. Çalışanlarımızın şirket kültürünüze uyum yeteneklerini ve markanıza katacağı değeri biliyoruz. Entegre tesis yönetimi içinde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size özel yaklaşımla, tek bir hizmet sağlayıcıdan almanın avantajını yaşamak istiyorsanız; sizleri de aramızda görmek bizlere mutluluk verecektir.

Saygılarımızla