EN | TR
Güncel Haberler > GENEL TEMİZLİK KAMPANYAMIZ

GENEL TEMİZLİK KAMPANYAMIZ

Kurulduğu günden bu yana çok uluslu petrol, maden, gaz ve inşaat şirketleri ile sivil toplum kuruluşlarına anahtar teslim hizmet sunmuştur. Bu coğrafyalarda elde ettiğimiz bilgi ve operasyonel yetkinliğimiz büyümemizin temelini oluşturmaktadır. İnsanı temel alan bu yönetim felsefemiz; Üst düzey yöneticilerimizden, sahadaki çalışanlarımıza kadar tüm personelimiz bu paradigmayla hareket etmektedir. Biliyoruz ki hizmet verdiğimiz tüm kuruluşlardaki çalışanların huzur ve mutluluğundan biz sorumluyuz. Bu açıdan tüm personelimizin kişisel ve teknik gelişimine önem vermekteyiz. Çalışanlarımız, periyodik eğitimlerin verildiği Sürekli Eğitim Merkezimizde uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimden sonra sahada görev almaktalar.
 
Büyüme sürecimizde portföyümüze; banka şubeleri için ikram ve temizlik personeli temini, şube ve ATM temizlik işleri gibi yeni hizmet alanlarını ekleyerek; hizmet ağımızı sürekli genişletiyoruz. Kritik tesislerden, Fabrikalara, AVM’lerden, Marinalara kadar geniş bir yelpazede tüm hizmet kalemlerimizle; üstlendiğimiz projelere Yüksel Yönetim farkı katarak sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.
 
Başarımızın nedenlerinden bir tanesi de müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan uzaklaşmadan “birim amiri-bölge sorumlusu vb.” ünvanlar yerine; tüm kademelerimizde inisiyatif ve sorumluluk sahibi Takım Liderleri ile saha operasyonlarını yönetmemiz yatmaktadır.